
Skupina mladih iz Novog Travnika danas je na poseban i pohvalan način obilježila Svjetski dan čišćenja, 18. rujna. Mladi su prikupljali otpad ulicama Novog Travnika, a prikupljene su velike količine..
Organizator akcije bila je organizacija Let's Do It koja je osigurala potrebni materijal za prikupljanje otpada, a moto ove akcije glasio je: "Očistimo planet Zemlju za jedan dan".
Akciji se odazvala i Općinska vijećnica, Jasmina Haskić koja je ujedno bila i današnji koordinator.
Ovime je poslana jaka i jasna poruka za sve: "Čuvajmo naš grad jer naš planet naša je budućnost."


Notra.ba

