
“Cibus zdrava hrana” iz Travnika u vlasništvu Slavena Čovića ponovno niže uspjehe!
Ove subote u Srbiji, odnosno Pančevu na Međunarodnom festivalu rakija Cibus likeri osvojili su zlatnu medalju.
U konkurenciji od 10 država Balkana u kategoriji “Liker” Slavenovi likeri iz Travnika su osvojili dva zlata i to za “Zlatnu aroniju” i “Zlatnu višnju”, za koje je ujedno i osvojio najviše bodova.
Čestitke!
Notra.ba

