Nakon što su prije mjesec dana Udruženje poslovnih žena u BiH i Općina Novi Travnik potpisali Sporazum o suradnji, danas je u Velikoj dvorani Općine Novi Travnik formiran Klub za podršku poduzetništva žena Novi Travnik..
Načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo podržao je rad novoosnovanog Kluba i pokazao veliko zanimanje za buduću suradnju. Okupljenim poduzetnicama obratile su se i Aida Zubčević, predsjednica Udruženja poslovnih žena u BiH, te predsjednica Kluba Kiseljak, Kristina Josipović.
Za predsjednicu Kluba za podršku poduzetništva žena Novi Travnik izabrana je Gabriela Rijić, potpredsjednice su Ivana Frančić Šarlija i Ajla Lepir Hadžić, dok je zapisničarka Matea Franjić.
Cilj ovog Kluba bit će zajedničko djelovanje žena poduzetnica s područja naše općine, zajednička suradnja i rješavanje svakodnevnih problema s kojima se žene u poduzetništvu suočavaju.
Nakon skupštine organiziran je i domjenak u Maloj dvorani Općine Novi Travnik za koji se pobrinuo Catering Milano Novi Travnik.
Notra.ba

