
Župa Nova Bila tijekom jeseni je započela s radovima na projektu toplinske izolacije na kapelici na groblju u Zabilju..
Radovi su završeni, a na kapelici je postavljena toplinska izolacija koja bi trebala doprinijeti ugodnijem održavanju misa na groblju tijekom zimskog razdoblja.
Kapelica na groblju u Zabilju i crkva Gospe od Anđela (Porcijunkula) sjaje u "novom ruhu" baš onako kako je sveti Franjo i zamislio Porcijunukulu, kao malenu skromnu crkvicu.



Notra.ba

