
Vrijedni Bučićani i članovi Planinarskog društva "KUK" Novi Travnik nastavili su danas s radovima na uređenju puta od Pješčare prema Bučićkoj ravni..
Unatoč kišovitom vremenu uređen je veliki dio površine uz ovu dionicu, a tijekom proteklog tjedna bagerom je urađen teži dio posla.
U planu je uređenje i odvodnih kanala, te nasipanje i zatezanje nosivog sloja šljunkom duž ove dionice.
Nastavak radova se očekuje kroz naredni tjedan, a svi su pozvani na radne akcije kako bi prilaz izletištu Bučićka ravan bio što kvalitetnije urađen i uređen.




Notra.ba

