
Sutra u 18 sati održat će se četvrta psihološka radionica Radogosta u prostorijama Doma kulture u Novom Travniku.
"Govorit ćemo o alergijama i aktiviranju alarma za uzbunu kada se nađemo u situaciji koja nas podsjeća na izvorni konflikt. Osvrnut ćemo se na motoričke konflikte koji su u korijenu fobije, tikova, mucanja. Radit ćemo s našim izvornim strahovima koristeći tehnike koje povećavaju razinu theta moždanih valova. Kratko uvodno predavanje i rad s našim podsvjesnim programima i sve to besplatno u našem RadoGOST-u, budite dio dobre priče", kazala je Ozrenka Fišić, voditeljica radionice.
Notra.ba

