Večeras je u službenim prostorijama JP ORŠK u Novom Travniku održan ždrijeb 38. Malonogometnog Božićnog turnira..
Na turniru sudjeluje 16 ekipa koje će se natjecati u 4 skupine, a nositelji skupina za ovogodišnji turnir bile su ekipe: MNK Putićevo, KŠD Glavica, MNK Novi Travnik i Ecos-TiOil.
Skupina A:
MNK Putićevo
FC Biberach
NK Nova Bila
Romari
Skupina B:
KŠD Glavica
Moja Zemlja Bučići
Avatar
Caffe pizzeria Venezia
Skupina C:
MNK Novi Travnik
Vlašić gradnja
Caffe San Marco-Caffe City
NK Novi Travnik
Skupina D:
Ecos-TiOil
Mladež HDZ BiH Novi Travnik
NK Vitez
Alfa&Metabo
Prve utakmice se igraju u četvrtak, 9. prosinca, a turnir će otvoriti susret između MNK Putićevo - Romari od 18 sati.
U 19 sati istog dana igraju još i FC Biberach - NK Nova Bila, te od 20 sati MNK Novi Travnik - NK Novi Travnik što je ujedno i veliki derbi.
Notra.ba

