
Načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo posjetio je nakon održane sjednice Općinskog vijeća Novi Travnik, Mjesnu zajednicu Zagrlje i time na zahtjev mještana s razumijevanjem odgovorio na problematiku s kojem su suočeni duže vremensko razdoblje..
Naime, mještani ove mjesne zajednice muku muče s lošim putem koji je potrebno asfaltirati. Načelnik je obišao lokaciju u mjestu Lisac zajedno s predsjednikom MZ Zagrlje, Halilom Halilovićem i članom savjeta ove mjesne zajednice, Ademom Imamovićem.
Mještani su iskazali potrebu za sanaciju i uređenje ovog puta, koji je inače bio predviđen u proračunu Općine Novi Travnik, no nedostatnim sredstvima.
Mještanima MZ Zagrlje načelnik Dujo je odlučio izaći u susret i obećao je dodatna sredstva koja će biti dovoljna za potpuno asfaltiranje dionice puta od lokalne džamije u mjestu Lisac do glavne prometnice Novi Travnik-Gornji Vakuf/Uskoplje.

Notra.ba

