
Planinarsko društvo "KUK" Novi Travnik organizira večeras "Malu noćnu šetnju" koja će započeti od 17 sati, a povod je Međunarodni dan planina..
Polazak s Komarde planiran je od 17 sati, a nakon uspona na Gradinu druženje se nastavlja u planinarskom domu.
Iz društva napominju da su obavezna oprema večeras: čvarci, krvavica, kobasice i ostale prigodne "slastisice".
Vidimo se!
Notra.ba

