
Nastavlja se bogat kulturno-zabavni program predbožićnog vremena u Novom Travniku, a večeras će biti održana adventsko druženje i u Stojkovićima..
Druženje započinje od 18 sati ispred Osnovne škole "fra Marijan Šunjić", a pozvani su svi.
U ponudi za posjetitelje bit će kuhano vino i kobasice, a za one najmlađe predviđeni su paketići.
Dobrodošli i vidimo se!
Notra.ba

