
Na završnoj večeri Božićne čarolije u Travniku publiku zabavljali su Dinaridi, glazbeni sastav iz Tomislavgrada.
"Svi prihodi od prodaje kuhanog vina i kobasica bit će usmjereni u humanitarne svrhe. Potrudili smo se da Travniku darujemo pravi blagdanski ugođaj i mislim da smo u tome uspjeli. To nam je motiv da sljedeća Čarolija bude još bolja i posjećenija", rekao je Kristijan Perić, predsjednik Organizacijskog tima.
Prije koncerta Dinarida najmlađu publiku obradovao je Djed Božićnjak koji je stigao s darovima.

Ovogodišnja čarolija trajala je tri dana, od četvrtka do subote. Na prvoj večeri sudjelovala je kulturno umjetničko društvo i sastav BBrothers, a drugu večer HKC Nova Bila održao je koncert "Božić u Travniku".

Notra.ba

