
Novotravnički srednjoškolci uspješno su proveli humanitarnu akciju koju je predvodilo Vijeće učenika Srednje škole "Novi Travnik"..
Ove godine njihovi učenici su poklonili paketiće pomoći odjelima ginekologije i pedijatrije bolnice u Novoj Biloj "Dr. fra Mato Nikolić" kao i dječjem odjelu Doma zdravlja Novi Travnik.
"Često je tako da tko mnogo poklanja – s hrpe poklanja, a tko malo poklanja – poklanja od srca.", zaključili su učenici ovaj hvale vrijedan blagdanski gest.




Notra.ba

