
Predsjedatelj Općinskog vijeća Novi Travnik, Selver Zukić uputio je čestitku povodom božićnih blagdana svim građanima vjernicima katoličke vjeroispovijesti.
Zukić je građanima Novog Travnika zaželio zdravlje i sreću, te da Božić provedu s obitelji i prijateljima.
![]()
Notra.ba

