![]()
Poduzetnice Novog Travnika nastavljaju s intenzivnim radom, a na posljednjem održanom sastanaku članica Kluba za podršku poduzetnica našeg grada usvojen je pravilnik o radu kluba, te napravljen plan za sljedeću 2022. godinu..
Sastanku je nazočio i načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo.
Prema planu za sljedeću godinu poduzetnice Novog Travnika namjeravaju ostvariti sljedeće ciljeve:
1. Anketa i snimak stanja članica kluba o informatičkoj pismenosti
2. Inicijativa za izmjenu primjenu zakona o refundaciji sredstava porodiljne naknade za obrtnice
3. Prijedlog za utvrđivanje pravičnog iznosa komunalne naknade
4. Prezentacija zanimanja u završnim razredima osnovne škole
5. Razgovor s Ministarstvom privrede SBK, vezano za odvajanje sredstava za poticanje, održavanje i razvoj ženskog poduzetništva (GAP)
6. Educiranje žena o ostvarivanju svojih prava
7. Anketa o potencijalnoj članarini za 2023
8. Promocija ženskog poduzetništva u sklopu Dana Općine Novi Travnik
9. Razmotriti načine promocije
10. Umrežavanje i razmjena iskustava s drugim klubovima
11. Dostavljanje podataka za poduzetna.ba za promociju ženskog poduzetništva na nivou države
12. Kreiranje vizualnog identiteta Kluba poduzetnica Općine Novi Travnik
13. Prijedlog za subvenciju ili oslobođenje plaćanja rente za investicije u vlasništvu žene (min. 50%)
14. Oslobođenje naknade pri osnivanju obrta
Članicama Kluba za podršku poduzetništva žena Novog Travnika želimo puno sreće i uspjeha u nastavku njihovog rada, te ostvare sve zacrtane ciljeve za godinu koja slijedi.
Notra.ba

