
U Bučićima je danas tradicionalno proslavljen "Stipandan" povodom blagdana prvomučenika, svetog Stjepana..
Obilježavanje je započelo svetom misom u 11 sati u staroj zavjetnoj crkvi, a misno slavlje predvodio je provincijal Bosne Sreberne, fra Jozo Mariničić. Druženje se nastavilo u dvorani fra Marijana Šunjića.



Notra.ba

