
Planinarsko društvo "Kuk" Novi Travnik danas je uspješno odradilo tradicionalni novogodišnji uspon na Vranicu..
Ovaj put ih se skupilo 68 na usponu, a s druge strane vrha je stigla i ekipa UP Raduša iz Uskoplja. Kako planinari ističu dan je bio idealan, sunčan, bez vjetra, a temperatura čak nešto iznad nule.
"U gostima su nam bili Mostarci, Duvnjaci, Uskopljaci, Bugojanci, Travničani, Vitežani, Busovljaci, tu su standardno Glumac i njegova ekipa, a posebna posjeta nam je stigla čak iz Irske. Zahvaljujemo svima na sudjelovanju i uspješno izvršeno usponu, posebna zahvala Općini Novi Travnik na potpori, našim vrijednim domaćinima Ivici, Glumcu, Mijatu, Dariju, Slavku i svima koji su na bilo koji način doprinijeli u realizaciji ovog događaja. Veliko hvala!", poručili su iz Planinarskog društva "Kuk" Novi Travnik.





Notra.ba

