
Svim građanima pravoslavne vjeroispovijesti općine Novi Travnik, kao svim našim građanima koji se nalaze u dijaspori, upućujem najiskrenije čestitke povodom Božića uz želju da praznike provedu u miru, sreći i obiteljskom zajedništvu.
Predsjedavajući Općinskog vijeća Novi Travnik, Selver Zukić.
Notra.ba

