
Obavještavamo Vas da je u zadnjih tjedan dana došlo do naglog pogoršanja epidemiološke situacije i velikog porasta broja oboljelih od COVID-19, izazvanog korona virusom na našoj Općini.
Od ukupnog broja testiranih na COVID-19 u kratkom razdoblju od 3. siječnja do do 6. siječnja 2022. godine čak je 48 novooboljelih.
Dana 7.siječnja 2022. godine na našoj Općini ukupno je 104 aktivnih – pozitivnih na korona virus od toga 15 na bolničkom liječenju, a 184 u izolaciji.
Pozivamo stanovništvo da se pridržava Preporuka i Naredbi Kriznih stožera FBiH i ŽSB/SBŽ, uz poštivanje epidemioloških mjera.
Istovremeno apeliramo i na cijepljenje građana koje se provodi kontinuirano bez najave, u radne dane od 08,00 – 12,00 sati, u Domu kulture Novi Travnik, priopćeno je iz Doma zdravlja Novi Travnik.
Notra.ba

