
JP Elektroprivreda HZ BH obavijestila je svoje korisnike da će sutra, 17. veljače ponovno doći do prekida u sbabdijevanju grada elektičnom energijom..
Prekidi ili ograničenja isporuke električne energije moguća su zbog planiranih isključenja, odnosno ograničenja radi održavanja, remonta, raznih kontrolnih mjerenja i ispitivanja na elektroenergetskim postrojenjima i priključenja novih kupaca, kao i drugih investicijskih radova.
Do isključenja će doći na sljedećim poslovnicama:
Poslovnica Elektro Novi Travnik 08:00 - 11:00
(DV 10 kV Nević polje (Novo naselje, Ratanjska, dio Ulice S. Tomaševića, Budušići, Balaguša, dio naselja G.Stojkovići i dio naselja Rankovići)
Poslovnica Elektro Novi Travnik 12:00 - 15:00
(DV 10 kV Rastovci (naselja: Stojkovići, Čehova, Bučići, Balići i Nević Polje )
Korisnike mole za razumijevanje.
Notra.ba

