
U okviru projekta Međunacionalna suradnja u Osnovnoj školi "Safet-beg Bašagić" Novi Travnik održano je predavanje na temu “ Nasilje na internetu”..
Predavanje je održao profesor doktor znanosti informatike i računarstva Hadžib Salkić.
Predavanju su nazočili učenici od šestog do osmog razreda iz OŠ “ Safvet-beg Bašagić” i OŠ “ Novi Travnik” iz Novog Travnika.
Mladima je u doba društvenih mreža i lako dostupnih medijskih sadržaja itekako potrebno naglasiti na opasnosti koje sa sobom nose, te je ovo predavanje jedan od načina kako pravovremeno zaštiti mlade osobe.



Notra.ba

