
Dom zdravlja Novi Travnik nastavlja s cijepljenjem svih zainteresiranih građana za prvu, drugu i booster dozu, bez prethodne najave.
Cijepljenje će se obavljati svake srijede od 2. ožujka u prostorijama HES-službe Doma zdravlja, u vremenu od 11,00 -14,00 sati.
Trenutno raspolažu s 2 vrste cjepiva:
- PFIZER
- SINOPHARM
"Apeliramo na važnost cijepljenja, budite odgovorni, mislite na sebe i druge: Cijepite se”!", priopćeno je iz Doma zdravlja Novi Travnik.
Notra.ba

