Novotravničke mažoretkinje danas su proslavile 11. rođendan, a kroz 11 godina prošle su mnogo koreografija, plesnih koraka, manifestacija..
Večeras su rođendan zaključile na Trgu u Novom Travniku gdje su simbolično u nebo pustile 11 balona za isto toliko godina djelovanja.
Cijeli dan su mažoretkinje dijelile poklone građanima Novog Travnika s njihovim motivima, a kakav bit to rođendan bio bez rođendanske torte?!

Nadamo se kako će nam djevojke ostaviti bar jedan slasni komadić, a mi im želimo da i dalje u godinama koje dolaze budu prepoznatljiv "Ukras Novog Travnika".

Sretan Vam rođendan!
Notra.ba

