Danas je u Velikoj dvorani Općine Novi Travnik upriličeno svečano potpisivanje ugovora sa studentima svih godina koji su dobitnici općinske stipendije za 2021./22. godinu..
Podsjećamo, pravo na stipendiju ostvario je svaki student koji je zadovoljio kriterije, a ukupno je dodijeljena 171 stipendija!
Općina Novi Travnik je tako postala rekorder po broju dodijeljenih stipendija na području SBŽ-a, a studentima se danas obratio i sam načelnik, Stjepan Dujo koji je naglasio kako je obaveza svih podržati mlade i perspektivne ljude na njihovom akademskom putu.
Notra.ba

