
JP Elektroprivreda HZ HB obavijestila je svoje korisnike da će u ponedjeljak, 7. ožujka doći do prekida u napajanju električnom energijom..
Isključenja su planirana za sljedeća postrojenja i u sljedećim vremenskim terminima:
Poslovnica Elektro Vitez 09:00 - 10:30
TS 10/0,4 kV Novo naselje (stambene zgrade: gradske ljekarne, banjalučanka i šahovskog)
Poslovnica Elektro Vitez 09:00 - 10:30
TS 10/0,4 kV Vučijak (stambene zgrade Vučjak 1 i Vučjak 2 i dio naselja Podgradina iznad zgrade Vučjak 1)
Poslovnica Elektro Vitez 11:00 - 13:00
TS 10/0,4 kV Kolonija 2 (gradsko područje - novi dio grada)
Poslovnica Elektro Vitez 11:00 - 13:00
TS 10/0,4 kV Kolonija 4 (poslovna zgrada PC-05, poslovna zgrada Euroherc, naseljeno mjesto ispod policijske stanice i dio naseljeng mjesta Kruščica do groblja)
Korisnike mole za razumijevanje.
Notra.ba

