
Načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo posjetio je povodom Međunarodnog dana žena Kuću njege "Starimo zajedno"..
Načelnik Novog Travnika je sugrađanke darivao prigodnim cvijetom, a ovom gestom damama našeg grada dao je do znanja da nisu same i zaboravljene.




Notra.ba

