
Predstavnica Novotravničkih mažoretkinja, solerica Maja Šošić u pratnji trenerica Nikoline Lukić i Martine Lovrić sudjeluje na natjecanju Ada Cup Podčetrtek 2022.
Djevojke su danas sretno doputove u predivne terme Olimia, a samo natjecanje je u gradu Podčetrteku. Nakon pauze u natjecanjima zbog protekle pandemije djevojke nastavljaju s radom, ulažu u budućnost svog mažoreta, šire krugove poznanstva, druže se i sa sobom nose nezaboravno iskustvo.
Važno je istaknuti da samim tim predstavljaju Novi Travnik u najboljem svjetlu na međunarodnoj razini.
Sretno djevojke!
Notra.ba

