
JP Elektroprivreda HZ HB obavijestila je svoje korisnike da će sutra, 22. ožujka doći do prekida u snabdijevanju električnom energijom za područje Viteza..
Do prekida će doći na Poslovnici Elektro Vitez u vremenskom intervalu od 11 do 15 sati.
Poslovnica Elektro Vitez odnosi se na trafostanicu 10/0,4 kV "CRVENO BRDCE" (naselje Crveno Brdce).
Korisnici se mole za razumijevanje.
Notra.ba

