× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
Agro centar
ferro pack 2026 5 mj
sportske igre
  • 21. OŽUJKA

276137503_1830440293822080_3051544478545544338_n.jpg

Povodom svečane manifestacije "Međunarodni dan šuma - 2022", danas je u Fojnici u suradnji s Federalnim ministarstvom šumarstva organizirano pošumljavanje.

Uz generalnog direktora ŠPD "Srednjobosanske šume" Vildana Hajića i članove Uprave Društva današnjoj manifestaciji nazočila je i federalni ministar šumarstva Šemsudin Dedić, županijski ministar šumarstva Salkan Merdžanić, direktor županijske uprave za šumarstva Ševal Konjalić, veleposlanik Slovenije u BiH Damijan Sedar, načelnik općine Sabahudin Klisura, te ostale kolege iz navedenih institucija.

Posebna čast današnjeg događaja jest posjet učenika Srednje mješovite škole "Zijah Dizdarević" koji su svojim prisustvom sudjelovali u današnjem pošumljavanju.

Veoma je bitno i značajno na mlade naraštaje prenositi važnost očuvanja i njegovanja naših šuma.

Današnjim druženjem obilježen je  21. ožujka - Međunarodni dan šuma prilikom kojeg je uspješno zasađeno 1800 sadnica hrasta, lipe, smrče, bora, jele i divljeg kestena na lokalitetu Polje Šćitovo općina Fojnica, a isti se obilježava još od davne 1971. godine.

276141064_1830437807155662_4652292864944222777_n.jpg276145927_1830438480488928_1306805981458814874_n.jpg276150056_1830437173822392_4294525968675242877_n.jpg

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više