
U konferencijskoj dvorani Općinskog suda Travnik danas je upriličeno druženje i kava predsjednika suda, Gorana Dujića i članova sudske uprave s predstavnicima medija, piše TNTportal.ba..
Cilj je bio prezentirati rad suda, ali i dogovoriti dalje smjernice u komunikaciji.
Općinski sud u Travniku kroz svoj četvorogodišnji Strateški plan koji je usvojen od strane Visokog sudskog i tužiteljskog vijeća BIH stavlja u prioritet suradnju s medijima, a sredstva informiranja smatraju ključnim subjektima u radu.


Notra.ba

