
U prostorijama Općine Novi Travnik danas je potpisan memorandum o razumijevanju između Općine Novi Travnik i Sindikata trgovine i uslužnih djelatnosti Bosne i Hercegovine..
Potpisnik za Općinu Novi Travnik bio je načelnik Stjepan Dujo, a za Sindikat trgovine i uslužnih djelatnosti BiH, tajnik sindikata Fikret Plivčić.
Ovaj memorandum podrazumijeva zajednički rad potpisnica na poboljšanju prava i uvjeta rada zaposlenih u oblasti trgovine, te rad s nadležnim organima u skladu sa svim zakonima i propisima, uz poštivanje prava.
Cilj memoranduma je jačanje radničkih prava na području Općine Novi Travnik.

Notra.ba

