
Iako je prije nekoliko dana MUP Srednjobosanke županije upozorio građane na odgovorno ponašanje u prirodi u vidu nenamjernog izazivanja požara, nažalost brojni građani nisu shvatili ozbiljnost situacije..
Naime, požar je trenutno zahvatio područje viteške općine, a nisko raslinje gori u mjestu Brdo kod Zabilja.
Prema saznanjima portala na terenu su pripadnici vatrogasne postrojbe DVD "Stari Vitez", no radi se o izuzetno nepristupačnom terenu.
Mještani se još jednom pozivaju na oprez i odgovorno ponašanje jer i nenamjerno izazivanje požara može dovesti do ozbiljnijih posljedica i zatvorske kazne.

Notra.ba

