
Općina Novi Travnik obavijestila je građane Novog Travnika da je prvih pet sigurnosnih kamera koje nadziru gradske ulice Novog Travnika postavljeno i pušteno u rad.
"Postavljanjem kamera želimo doprinijeti sigurnosti građana i njihove imovine, pri čemu se vodi računa o zaštiti privatnosti osoba i dostupnosti podataka isključivo službenim osobama. Naime, nadzor nad kamerama vrši se putem servera koji je lociran u Policijskoj postaji Novi Travnik.", priopćeno je iz Općine Novi Travnik.
Tijekom 2022. godine izvršit će se nabava još pet sigurnosnih kamera čime bi se ostvario cjelovit nadzor nad urbanim gradskim područjem.

Notra.ba

