× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
sportske igre
  • NEŠTO NEPOGODNIJE VRIJEME

slika_1.jpg

U Hercegovini i na jugozapadu Bosne danas će preovladavati umjereno do pretežno oblačno vrijeme. U ostatku zemlje sunčano uz malu do umjerenu oblačnost. Vjetar slab na jugozapadu Bosne i u Hercegovini jugozapadni, a u ostatku zemlje sjeverni i sjeverzapadni. Dnevna temperatura od 18 do 24 stupnja.

U utorak, 29. ožujka, sunčano uz umjeren porast naoblake poslijepodne. Vjetar slab do umjeren zapadni i jugozapadni. Jutarnja temperatura od 4 do 10, a dnevna od 16 do 23 stupnja.

U srijedu, 30. ožujka, pretežno oblačno vrijeme. Poslijepodne i tokom noći kiša u većem dijelu zemlje. Intenzivnije oborine na sjeveru i jugoistoku Hercegovine. Jutarnja temperatura od 4 do 10, na jugu i sjeveru zemlje do 13, a dnevna od 9 do 15, na sjeveru i sjeveroistoku Bosne do 19 stupnjeva.

U četvrtak, 31. ožujka, oblačno vrijeme s kišom. Obilnije padavine u Hercegovini i na jugozapadu Bosne. Očekivana količina oborina u tijeku 24 h u Hercegovini između 80 i 140, na jugozapadu Bosne od 50 do 80, a u ostatku zemlje od 5 do 15, lokalno do 20 /m2. Jutarnja temperatura od 8 do 14, a dnevna od 10 do 16, na sjeveru i sjeverozapadu Bosne do 21 stepen, priopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda (FHMZ) BiH.

U petak, 1. travnja, pretežno oblačno vrijeme s kišom. Jutarnja temperatura od 5 do 11, na jugu do 14, a dnevna od 10 do 16, na sjeveru i sjeveroistoku Bosne do 19 stupnjeva.

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više