
Načelnik Općine Novi Travnik Stjepan Dujo primio je danas u svom uredu novoimenovanog zapovjednika Policijske postaje Novi Travnik, Juru Jakočića.
Zapovjednik Jakočić je načelnika Duju upoznao s planovima rada i budućim aktivnostima Policijske postaje Novi Travnik. U cilju unaprjeđenja sigurnosti građana i zaštite njihove imovine razgovaralo se o suradnji između lokalne zajednice, Policijske postaje Novi Travnik i Ministarstva unutarnjih poslova Županije Središnja Bosna.
Bila je ovo prilika da se razgovara i o projektu postavljanja sigurnosnih kamera u gradu koje Općina Novi Travnik provodi u suradnji s Ministarstvom unutarnjih poslova Županije Središnja Bosna.
Načelnik općine istaknuo je da stavljanjem nadzornih kamera u funkciju želi doprinijeti sigurnosti građana Novog Travnika. Općina Novi Travnik planira tijekom tekuće godine u suradnji s Ministartsvom unutarnjih poslova SBŽ/ŽSB izvršiti nabavu još pet nadzornih kamera čime bi se znatno poboljšao nadzor nad gradskim područjem.
Načelnik općine je pak zapovjedniku Juri Jakočiću zaželio uspjeh u budućem rukovođenju Policijskom postajom Novi Travnik.
Notra.ba

