
Udruženje poslovnih žena u BiH organizira Završnu konferenciju: “Klubovi za podršku razvoju poduzetništva žena” financiranog od GCF BiH iz FIGAP II sredstava „Jednakost je IN”.
Konferencija će se održati u četvrtak 31. ožujka u 12 sati u Zelenoj dvorani Osnovne škole Novi Travnik. Konferencija se održava pod pokroviteljstvom načelnika općine Novi Travnik i u partnerstvu s Klubovima za podršku poduzetništva žena.
Glavni cilj konferencije je razvijanje svijesti kod učenika o ravnopravnosti i jednakim mogućnostima za sve.
Program konferencije će započeti obraćanjem načelnika Općine Novi Travnik, Stjepana Duje, nakon čega će sve nazočne pozdraviti i predsjednica Udruženja poslovnih žena u BiH, Aida Zubčević.
Učenici će se imati priliku predstaviti kroz svoje radove na temu "Jednakost je IN", a nakon toga uslijedit će proglašenje najboljih radova!
Dobrodošli!
Notra.ba

