
U prostorijama Općine Novi Travnik održan je radni sastanak predstavnika Općine Novi Travnik i firme Bajsik d.o.o. iz Sarajeva.
Tema sastanka bila je mogućnost izgradnje sustava daljinskog grijanja na području općine Novi Travnik, kako za domaćinstva, tako i za poslovne subjekte.
Od strane firme Bajsik d.o.o. iskazan je interes za ovaj vid investicije, a pored grijanja proizvodila bi se i topla voda i električna energija.
Dogovoreno je da firma Bajsik d.o.o. Sarajevo u narednih sedam dana uputi pismo namjere prema Općini Novi Travnik, na temelju čega će biti odlučeno o modalitetima daljnje suradnje.
Notra.ba

