
Redakcija portala Notra.ba jutros je zaprimila nekoliko fotografija od strane čitatelja na kojima je jasno vidljivo vandalsko "ponašanje" u našem gradu..
Kako smo doznali već nekoliko mjeseci kontinuirano se uništava imovina poduzeća "Vilenica Čistoća" u Ulici Ljudevita Gaja, no ovoga puta vandali su otišli i korak dalje..
Ovoga puta na njihovoj meti pored kontejnera i kanti za otpad našli su se i prometni znaci na nekoliko drugih lokacija. Iz "Vilenice Čistoća" su samo kratko priopćili kako je MUP upoznat s ovim slučajem, te da se za počiniteljima ovih vandalskih djela intenzivno traga.
Pitanje koje se postavlja je: Kome i zašto smetaju kontejneri, kante za otpad i prometni znaci?






Notra.ba

