
Samka Sarajlić živi u Bugojnu i već 20 godina živi sama s minimalnim primanjima od 47 maraka mjesečno.
Ekipa Youtube kanala Srednja Bosna Danas ju je posjetila u njenoj kući koja je sve lošija za stanovanje, te su popričali o situaciji u kojoj se nalazi.
Više u prilogu:
Notra.ba

