× Početna Vijesti Sport Kultura Crna kronika Politika Zanimljivosti
NATJEČAJI RADAR OSMRTNICE MARKETING POŠALJITE VIJEST
kiseljak open 2025
  • 7. TRAVNJA

l_995f4d8218cceadb40cc5fb5ef5d37a6.jpg

Povodom obilježavanja Svjetskog dana zdravlja, učenici OŠ "Bila" uz donaciju firme Nobil iz Nove Bile, u četvrtak su posjetili i darivali Odjel psihijatrije i Odjel neurologije u bolnici Travnik, te Odjel neurologije Hrvatske bolnice "dr. Fra Mato Nikolić" Nova Bila.

Darovi su dostavljeni u vidu upakiranih jastuka s dječjim radovima, te motivirajućim porukama namijenjenim pacijentima tih odjela, kao i majicama s preslikanim dječjim crtežima.

Ove je godine školska psihologinja zajedno sa svojim učenicima i djelatnicima organizirala radionice u školi podižući svijest o važnosti zdravlja, te stavljajući akcent na psihičko zdravlje koje i čini 50 posto zdravlja ali i o važnosti ostalih 50 posto koje čini fizičko zdravlje.

"Posjetom u bolnici družili smo se s divnim osobljem, porazgovarali s dr. Mirzom Baručijom, šefom Odjela neurologije kao i s dr. Aidom Vatreš, šeficom Odjela psihijatrije i neurologije bolnice Travnik i ostalim djelatnicima s odjela o važnosti zdravlja, naročito psihičkog te naučili nešto novo. Zahvaljujemo se još jednom divnom osoblju obje naše bolnice i u Travniku i u Novoj Biloj, kao i firmi  Nobil", kazali su iz OŠ "Bila".

Notra.ba

REDAKCIJA PORTALA

kristijankristo18@hotmail.com

Marketing

marketing@notra.ba

Copyright 2007-2023 NOTRA Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Uvjeti korištenja Pravila privatnosti Kolačići Impressum

Pravila o kolačićima

Ova stranica koristi samo nužne kolačiće kako bi Vam omogućili bolje i ugodnije surfanje. Korištenjem web stranice slažete se sa uvjetima korištenja kolačića.

Saznajte više