
Šahovski turnir koji su organizirali JP „ORŠK“ Novi Travnik i Šahovski klub Novi Travnik održan je danas na platou ispred Doma kulture..
Pobjednik turnira odigranog u povodu obilježavanja Dana općine Novi Travnik je Saša Miličević. Drugo mjesto osvojio je Fikret Zahirović dok se na treće mjesto plasirao Alojz Lozančić.
Prigodne nagrade uručio je u ime organizatora, direktor javnog poduzeća „ORŠK“ Novi Travnik Zdenko Ljubas.


Notra.ba

