
U Mostaru je za vikend održano Nacionalno mažoret prvenstvo 2022. godine, a na prvenstvu su se okupile mažoretkinje iz Čapljine, Mostara, Čitluka, Rame, Kisljaka, Busovače, Gruda i Novom Travnika kako bi pokazale svoje koreografije, te uživale u raznim bojama, pokretima i melodijama.
Novotravničke kadetkinje osvojile su bronačanu medalju u kategorij štap čime su zapravo osvojile i svoju prvu medalju. Treneri ističu im je ovo prva medalja, ali ona motivacijska,te da će nastaviti truditi i raditi kako bi iskoristili maksimalni potencijal ove grupe.
Čestitke!
Notra.ba

