Vijeće mladih Federacije Bosne i Hercegovine organiziralo je danas u Novom Travniku "Razgovorušu", odnosno dijalog mladih i lokalnih vlasti..
Događaj je za cilj imao zbližavanje mladih i lokalnih vlasti s područja Općine Novi Travnik, a događaju su nazočili načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo, predstavnici Općine Novi Travnik, vijećnici u Općinskom vijeću Novi Travnik i veliki broj mladih.
Mladi su uz kavu i razgovor iznijeli svoje probleme i potrebe koje su prepoznali na razini lokalne zajednice, a svojim sugestijama su dali i smjernice u rješavanju zajedničkih problema na dobrobit svih.
Načelnik je u svom obraćanju dao do znanja kako su mladi uvijek na prvom mjestu jer od njih ovisi i budućnost našeg grada, te iznio niz mogućnosti u vidu zajedničke suradnje i osiguravanja prilike mladima da žive, rade i kreiraju svoju budućnost upravo u Novom Travniku.

Notra.ba

