Odbojkaški klub "Victory" Novi Travnik organizirao je 12. po redu Međunarodni odbojkaški turnir "Victory Cup" povodom obilježavanja Dana općine Novi Travnik..
Program je započeo još jučer revijalnim susretima, a kup je danas službeno otvoren.
Odbojkašice iz preko 15 klubova preplavile su Trg Općine Novi Travnik, a svečani program službeno je započeo intoniranjem himne Bosne i Hercegovine.
Kup je otvorio načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo koji je u svom obraćanju istaknuo kako je iznimno ponosan na rad i trud ovog sportskog kolektiva.
Za glazbeni dio otvaranja pobrinula se učenica Osnovne glazbene škole Jakov Gotovac Novi Travnik, Julijana Maros koja je svojim glasom odbojkašicama zaželila dobrodošlicu u naš grad.
Plesni dio otvaranja izveo je Plesni klub LDF Novi Travnik, a nakon toga je uslijedilo zajedničko fotografiranje.
Victory Cup traje do sutra, a svim odbojkašicama želimo ugodan boravak u Novom Travniku i što bolje sportsko nadmetanje!
Notra.ba

