
Javno poduzeće „ORŠK“ Novi Travnik i site manager Općine Novi Travnik, Džemil Jakić obavijestili su javnost da se zbog nepovoljnih vremenskih prilika biciklijada „Pedalom do zdravlja“ odgađa.
Biciklijada će biti održana sljedeće subote, 18. lipnja.
Notra.ba

