
Planinarsko društvo "Kuk" Novi Travnik povodom obilježavanja 73. rođendana Novog Travnika organiziralo je pohod "Pješačenjem do zdravlja" koji je jutros službeno i započeo.
Članovi društva i svi zainteresirani su se okupili na autobusnom kolodvoru u Novom Travniku odakle će se uputiti u Sebešić. Zamisao je da se iz Sebešića uputi u zahtjevnu turu u dužini od otprlilike 30km.
Nakon svega planiran je zajednički ručak i razne druge slobodne aktivnosti uz druženje.
Šetače i članove PD "Kuk" ispratio je jutros načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo.
Notra.ba

