
Povodom 29. obljetnice progona i stradanja Hrvata Gornjeg kraja Općine Novi Travnik u Domovinskom ratu danas su položeni vijenci i upaljene svijeće na Spomen obilježju u Zenepićima.
Poginulim braniteljima i civilima počast je odao načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo zajedno s općinskim djelatnicima, vijećnicima Općinskog vijeća Novi Travnik, članovima udruga proisteklih iz Domovinskog rata, članovima obitelji poginulih i građanima Novog Travnika.
Nakon polaganja vijenaca i svijeća služena je misa zadušnica za sve poginule u Domovinskom ratu.






Notra.ba

