
Općina Novi Travnik organizirala je danas povodom obilježavanja Dana općine polaganje vijenaca i svijeća u znak sjećanja na sve žrtve proteklog rata..
Vijenci i svijeće su položeni na Spomen obilježju šehidima i poginulim borcima ARBiH, a potom i na Spomen obilježju poginulim pripadnicima HVO-a i civilnim žrtvama Domovinskog rata.
Odavanju počasti žrtava nazočili su načelnik Općine Novi Travnik, Stjepan Dujo, predsjedatelj Općinskog vijeća Novi Travnik, Selver Zukić, općinski vijećnici, obitelji žrtava i građani Novog Travnika.















Notra.ba

