
U Novoj Biloj je kroz protekla tri dana održan malonogometni turnir "Fra Franjo Grebenar Greba", a prvo mjesto osvojila je ekipa iz Novog Travnika "Autopraonica Slon"..
Novotravničani su u finalu slavili protiv ekipe MNK Putićevo, dok je treće mjesto osvojila ekipa SD HB Dr. Fra Mato Nikolić.
Najboljim igračem turnira proglašen je Mirko Vujica, najboljim strijelcem Boris Barnjak, dok je najbolji vratar turnira bio Marko Radeljak.
Čestitke svim sudionicima!






















Notra.ba

