
Danas je načelnik Dujo u svom uredu ugostio predstavnike Kluba borilačkih sportova "Lugan team" Novi Travnik, koji su tom prigodom načelniku uručili čestitku za doprinos i potporu klubu za odlazak na Balkansko prvenstvo u Kraljevu.
Također, načelnik Dujo je Klubu "Lugan team" Novi Travnik uručio prigodan pokolon i čestitao na svim ostvarenim rezultatima.
Notra.ba

