
Proteklog vikenda načelnik Općine Novi Travnik Stjepan Dujo boravio je u službenom posjetu Osijeku (Republika Hrvatska).
Tom prigodom čelnici Osijeka okupili su predstavnike više gradova iz drugih zemalja s kojima su u svojoj bogatoj gradskoj povijesti potpisani službeni sporazumi o međusobnom prijateljstvu i suradnji.
Uz razmjenu lijepih želja i prigodnih poklona izražena je i zajednička težnja Osječana i njihovih prijatelja za produbljenjem svih oblika međusobne suradnje.
Predstavnici gradova prijatelja nazočili su i svečanosti otvorenja 22. Osječkog ljeta.
Video možete pogledati OVDJE.

Notra.ba

